Blogas

Akmenų galia

blog_img_1

Plačiau apie akmenų poveikį nešiojant juos:

Perlai -  laimės, gerovės, meilės ir atsidavimo simbolis, nešantis laimę įsimylėjusiems. Perlai - klestėjimo namuose, pastovumo ir stabilumo simbolis. Nešiojančiam žmogui suteikia odos skaistumą, aštrina regėjimą.

Jaspis – Labai tinka sveikstant po operacijų, įveikiant blogus įpročius. Jaspis skatina regėjimo aštrumą, gydo moteriškus negalavimus. Balansuoja moterišką ir vyrišką energiją, apsaugo nuo vorų bei gyvačių įkandimų.

Agatas – Agatai padeda išvengti nemigos aužtikrina malonius sapnus. Ilgiau nešiojant agato vėrinį, žemės energija sukuria ryšius tarp sąnarių, kaulų, raumenų, gerina koordinaciją.

Ametistas – šis akmuo palaiko organizmo pusiausvyrą, šalina galvos skausmus, nuovargį, stiprina atmintį, gerina žarnyno ir inkstų veiklą. Daro nešiotoją švelniu ir draugišku. Ametistas taip pat įtakoja sapnus, sveikimą, ramybę, meilę, dvasinį pakylėjimą, apsaugą nuo vagių bei laimę.

Lazuritas – tvarko kvėpavimo takus, užkimimą, peršalimo ligas, žemina kraujospūdį, prailgina hormoninius ciklus. Padeda kovoti su karščiavimu ir kraujo ligomis, stiprina regėjimą. Senovės romėnai tikėjo, kad lazuritas – galingas afrodiziakas. Vėrinys, nešiojamas ant kaklo, liečia akupunktūrinius, energerinius taškus, išlygina energijos tekėjimą. Taip pat lazuritas mažina galvos skausmus, ypatingai migreninius.

Nefritas –  padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, apgalvotą sprendimų priėmimą, toleranciją, poreikį kryptingai veikti, sprendžiant iškilusias gyvenimo ar dalykines problemas ir įveikiant abejones bei beprasmį mąstymą, sutvirtina vidinės išminties ir gyvybinės jėgos realizaciją žemiškuose darbuose. Stiprina gebėjimą išlaukti, skaityti Dievo ir gamtos ženklus, vidinį saugumą ir taiką, neutralumą. Ramina įtampą, rūpestį, vidinę agresiją, pavydą ir kerštą, suteikia iškrovą stiprioms emocijoms.

Katės akis - šis akmuo dar labiau sustiprina, išryškindamas sugebėjimą atskirti tikra nuo netikra, teisingumą nuo užslėpto melo. Jį nešiojantis žmogus pamažu ima matyti ne tai, kaip prieš jį stovintis nori save pateikti, o tai, kas jis yra iš tiesų. Tai intuicijos, numatymo, paslapčių atskleidimo akmuo. Jis padeda tiems, kam reikia planuoti strategiją ir taktiką nuo mažų iki globalių dalykų. Jis apjungia valdovo talentą su išminčiaus suvokimu.

Malachitas - skatina intuiciją ir savisaugos instinktą, padeda susidraugauti, pažadina lojalumo ir partnerystės jausmus, praktiškumą ir atsakomybę versle, neša sėkmę. Žalia malachito spalva asocijuojasi su pavasariu, gaivia ir sodria žaluma, kai po žiemos žmogaus kūnas ir siela pasiilgę saulės, šviesos ir šilumos.