Blogas

„Crochet Fashion“ – nėriniai visuomet buvo, yra ir bus MADINGI!

blog_img_1

 

„Crochet Fashion“ – nėriniai visuomet buvo, yra ir bus MADINGI!

Prekinio ženklo “Crochet Fashion” (liet. Nerta mada) įdėjos autorė, kūrėja, įgyvendintoja Margarita Pavilonytė yra jauna moteris iš Vilniaus, kuri internetinės parduotuvės “Visi butikai” lankytojams papasakos, kaip kilo mintis kurti prekinį ženklą, kokias medžiagas naudoja, kodėl verta rinktis rankų darbo gaminius.

“Sveiki, mano vardas Margarita, esu projekto “Crochet Fashion” sumanytoja.   Kaip ir kiekviena moteris, myliu vaikučius bei pati svajoju tapti mamyte. Lankydama drauges ir jų mažylius pastebėjau, kad norisi pradžiuginti mamytes ir jų mažylius unikaliomis dovanomis, kurios asocijuotųsi su meile, nuoširdumu, grožiu, stiliumi, išskirtinumu bei būtų praktiškos.

Visuomet mane žavėjo rankų darbo dovanos, todėl  stengdavausi padaryti kažką pati, dažnu atveju tai būdavo nerti tapukai  mažyliams.  Praėjus daug metų, kuomet dovanodavau nertus tapukus kūdikėliams, vieną vakarą nusprendžiau, kodėl savo pomėgiu negalėčiau džiuginti daugiau žmonių, vertinančių nuoširdumą?

Taigi, pradėjau kurti grožį mažyliams. Smagiausia, kad neriami tapukai patinka ne tik man, bet ir mano sekėjams socialiniuose tinkluose, o svarbiausia - klientams, kiekvienas „Crochet Fashion“  tapukas yra vienetinis, kuriamas su meile. Rankų darbo gaminiai niekada nebus identiški, tuo rankų darbo dovanos ir yra unikalios.

Kiekviena mamytė be galo rūpinasi savo mažyliais ir nori jam suteikti tik pačias geriausias akimirkas, atidžiai renkasi drabužėlius, jų sudėtį ir pan. Atsižvelgdama į mamyčių norą suteikti vaikui viską, kas yra geriausia, aš taip pat norėjau, kad mano kuriamas grožis mažyliams, būtų ne tik gražus, bet ir iš aukštos kokybės siūlų neriamas.

     Kurdama grožį vaikams pastebėjau, kad turiu be galo daug idėjų, kurias taip pat norėčiau įgyvendinti, todėl pradėjau kurti ne tik vaikams, bet ir moterims, vyrams ir namams.

Nesvarbu, ar aš kuriu vaikeliui ar suaugusiam, visuomet atidžiai parenku kiekvienam klientui naudojamą siūlą, deriname kartu norimą dizainą. Rezultatu džiaugiuosi tiek aš, tiek mano klientai.

Norint, kad nertas gaminys jus džiugintų ilgą laiką, svarbu tinkamai jį prižiūrėti. Nertus gaminius patartina skalbti šaltame arba drungname vandenyje. Gaminių iš vilnos nepatartina gręžti, juos reikėtų įvynioti į rankšluostį, kad būtų sugerta didesnė dalis drėgmės, tuomet džvioninamas gaminys ištiestas ant audeklo„

Taigi, ieškantiems originalios dovanos ar norintiems save palepinti, kviečiame įsigyti „Crochet Fashion“ gaminių internetinėje parduotuvėje www.visibutikai.lt arba apsilankyti Kaune esančioje parduotuvėje Vi Bu adresu Vilniaus g. 64.

Rankų darbo nerti gaminiai pradžiugins kiekvieną unikalumu, šiluma, žavesiu.  Būkime išskirtiniai kartu su „Crochet Fashion“!