Blogas

DOVANA. Kaip išsirinkti ir nustebinti?

blog_img_1

PATARIMAS: Tai pasakydami, tikriausiai viduje ne vienam sugriausime labai nemažai, bet to spontaniško klausimo „ko norėtum dovanų“ n e u ž d u o k i t e! Taip šimtus kartų atimate iš savęs progą nustebinti! Pasvarstykime: jei dovanos bus užsiprašyta, nustebinti galėsite nebent įpakavimu, kuris dažniausiai keliauja šiukšliadėžėn; dar dažniau – neatsakoma „iš mandagumo“, nors giliai kažko tikimasi, ar vos užsimenama, taigi, pajudinę šiuo klausimu, rizikuojate tik suteikti dovanos adresatui vilčių, tuščią nusiteikimą... 

***

Taigi. Artėja proga, o tu vis atidėlioji dovanos pirkimą... Vis ieškai ir nežinai – ką padovanoti??!
Dalinamės pirmuoju savo blogo įrašu kitokiu – informaciniu, bet meniniu – pagauti savo startavusio puslapio nuotaikų. Valio!

Nieko nauja – artimam, juolab, vos sutiktam žmogui dovaną išrinkti keblu. Bet aišku ir dar šis tas: ir vieni, ir kiti bent jau leidžia sau stabtelti prie išskirtinių grožių, pasistebėti, pasvajoti... Sutikite, ir jūs ne kartą sustingote prie įstabaus pirkinio ir tyliai mąstėte: „oh, gražu“, „norėčiau...“, „negaliu sau leisti, bet jei tik gaučiau dovanų...“. Štai ir atsakymas – padovanokit išskirtinumą, kokybę, grožį!

Dovanos dilema numeris vienas išnarpliota ir, rodos, logiškai pagrįsta – tęsiame. Štai, jūs jau ieškote susikoncentravęs tarp, nuspręsta, – išskirtinių dovanų.  Papuošalai, dekoras... Spalvos, formos... Ir vėl sukasi galva. Įkvėpkite ir susitelkite ties keliais žingsniais: prisiminimai, stebėjimas, truputis nuojautos bei pasiruošimo, ir jūs jau finišo tiesiojoje verčiančios iš koto dovanos link:

PIRMASIS BŪDAS. Rekomenduojamas turint kiek daugiau laiko dovanai išrinkti, tinkamas apibūdinimas – dovanai išjausti... Rekomenduojamas dovaną renkant artimesniam asmeniui.

Taigi, jei iki apdovanotosios progos likusi bent savaitė, nederėtų keliom dienom apie dovanos rinkimą pamiršti visiškai. Bet ir ne panišką lakstymą po prekybcentrius turime galvoje. Siūlome bent pusę likusio laiko paskirti mintims, prisiminimams apie tą, kuriam dovana bus skirta. Kartu patirtus įspūdžius, klausytas dainas, pasakotus anekdotus...

Tai – naujas pažįstamas? Tuomet, galbūt, įsiminė susipažinimo aplinkybės? Vieta? Pirmi ištarti žodžiai? Šypsena?

Tai kolega? Turite laiko stebėti jo aplinką, detales: nepaleidžiamas šratinukas, galbūt įprotis vėluoti į darbą ar susitikimus, mėgstama kava...

Dovana su užkoduota mintimi, aliuzija į bendrą išgyvenimą, partnerystę, bendradarbiavimą net ir būdama įprastu (bet nepaprastu) daiktu, nustebins rūpesčiu, bendryste, dėmesiu, atidumu, pati savaime pasakys, koks svarbus jums šis žmogus.

Pavyzdys:  susipažinote kavinėje, ar esate seni bičiuliai ir turite savo mėgiamą pasisedėjimo vietą? Tikėtina ten aptarnaujama su tą kavinę reprezentuojančiais indais. Paieškokite tokio! Lėkštės, puodelio, taurės... Jei servizai pažymėti išskirtiniu logotipu, nepatingėkite, nepabijokite – apsilankykite ir susitarkite dėl įsigijimo! Nepasisekė? Nusipirkite analogišką ir nuneškite išgraviruoti kavinės pavadinimą, galbūt, su keliais maloniais žodžiais nuo savęs (galite tokį patį įsigyti ir sau – sukursite dar didesnį ryšį su tuo žmogumi).

Kaip supratote, tokia dovana neturėtų būti elementari (kaip lankytinos kavinės dovanų kuponas vakarienei ar mėgstamos arbatos dėžutė). Svarbu pateikti kūrybiškai, įdomiai – parašykite mums visibutikai@gmail.com – pasitarsime, pagelbėsime!

ANTRASIS BŪDAS. Tinkamas bijant rizikuoti ar likti nesuprastam. Dažnai renkant dovaną viršininkui, verslo partneriui ar menkai tepažįstamajam. Tai – dovana-įspūdis.

Būtinai kokybiška, vienetinė ar bent jau išskirtinė dovana – svarbu siekti, jog būtumėte vienintelis įteikęs tokią, dar neregėtą, įstabią. Tokiu būdu ar būdamas tolimesnis pažįstamas, ar niekuo neišsiskyręs kolega, ar pavaldinys, tą vakarą jus tikrai įvertins ir įsimins visam. Tokios dovanos neretai atkreipia ir aplinkinių dėmesį, sulaukiama klausimų apie įsigijimą... Būsite dar kartą prisimintas. Taigi, neprašausite su rankų darbo dovanomis. Žvilgtelkite į vienetinių, verslo dovanų kategorijas.

ĮPAKAVIMAS. Jokiu būdu nesiūlome dovanų, ypač įsigytų iš mūsų tinklalapio, nes išskirtinių, „įmesti“ į dovanų maišiuką. Geriau jau tiesiog perrišti kaspinu ir įteikti. Kitu atveju tik paslėpsite jau iš savęs gražų kūrinį ir jį nupiginsite paslėpdami pigioje butaforijoje. Įpakavimas privalo atitikti dovanai! 

Idėja – rankų darbo dėžutė, kuri links vertinga, naudinga, lyg gavus dovaną dovanoje.

DOVANŲ KUPONAS. Tai išeitis iš kebliausios situacijos. Padovanotas su mūsų parduotuvės-mugės paslauga, jis niekada nebus banaliu, nes čia tik kūrybiški, pagal norus – užsakomieji darbai.

Vadovaudamiesi aukščiau aprašytais principais, dovanų kuponą pateikiame kūrybiškai apipavidalintą-įpakuotą, kaip tikrą dovaną! Susisiekite asmeniškai.

***

Linkime dovaną rinkti su šypsena, su pasitikėjimu!
Dėl konkrečių idėjų ir pagalbos, brūkštelkit mums visibutikai@gmail.com – mes padėsime dovana nustebinti, įtikti ir patikti.

 

Jūsų neabejingi ir kūrybiški VB