Blogas

DOVANOS ĮPAKAVIMAS. Originaliai įspūdingai

blog_img_1

Norėdami nustebinti draugą, bičiulį dovana, nepamirškite ir jos įpakavimo. Juk pirmas įspūdis svarbus.
Paprasčiausias ir pats neoriginaliausias sprendimas, būtų nubėgus į prekybos centrą nupirkti popierinį maišelį ir ten įdėti. Bet jei norite sukelti šiltą emociją, pabandysime padėti, patarimais.
Įpakavimui turėtumėte skirti šiek tiek laiko.
Įpakavimas priklauso nuo šventės. Kalėdų tema galima pasitelkti kailiukus, audinius, kankorėžius, kvepiančias cinamono lazdeles, džiovintas daržoves, bei vaisius. Keli pavyzdžiai: dovana- puodelis skirtas draugei. Įdedame į dėžutę, ją apvelkame  linine medžiaga. Vėliau karštų klijų pagalba apklijuojame konkorėžiais, prie jų prijungiame kaspinėlių ir mažų karoliukų, raudonos spalvos detalių.
Dovana- receptų knyga. Supakuojame pačių pasidarytu popieriumi iš įvairiausių receptų. Pririšame kelias džiovintas citrinos bei apelsino skilteles, o tarp jų cinamono lazdeles.
Jei norite paslėpti dovanos dydį ir padaryti staigmeną. Pavyzdys: dovanojate dviratį, bet norite, kad kuo ilgiau tai išliktų siurprizu, į 3 litrų stiklainį įdėkite dviračio nuotrauką ir eglutės žaisliukų, bei pasakykite, kad dovaną turėtų išsitraukti, o kai išsiims nuotrauką, tada  nuveskite parodyti, kur yra tikroji dovana.
Pavyzdžiui, auskariukus  galima įsegti į minkšto žaislo ausytes, ir tada padovanoti.  Taip pat žaisliuką galite įdėti į didžiulę dėžę, pilną putplasčio burbuliukų ar prikarpytų  popieriaus skiaučių.
Gimtadienis? Jei yra šventės tema, pamėginkite pataikyti į temą ir su dovanos pakuote. Temos nėra? Turite tapeto likučių? Suvyniokite dovaną į juos, nudažykite su akvarėle gal net palinkėjimą parašykite, uždėkite savo rankos antspaudą. Jei tai artimas draugas-ė galite su raudonais lūpų dažais bučinį palikti 
Jei nešate dovanų, pinigus ar dovanų čekį, taip pat sugalvokite originalų dovanos pateikimo būdą:
šventės kaltininkas taupo atostogoms? Lagamino imitacijos dėžutėje patalpinkite pinigus. Ar šampano butelį apklijuokite iš pinigų kupiūrų padarytais  kaspinėliais.
Nenuleiskite rankų, pasitelkite fantaziją. Pritūkote fantazijos? Internete gausu idėjų ir vaizdinių pamokų kaip stilingai ar žaismingai supakuoti dovaną. Sekmės.