Blogas

PARODA. Žiedūnė Girinienė

blog_img_1

ŽIEDŪNĖ GIRINIENĖ

Paroda „Ryškus puslapis“

„Žydėti spalvomis, o žaisti skaičiais“ – manau, kad šis sakinys geriausiai apibūdina mano asmenybę. Pagal išsilavinimą esu statybos technologijų magistrė, jau ne vienerius  metus dirbu techninį, inžinerinį darbą, kuriame viskas tikslu, apibrėžta, aišku. Laisvalaikiu mėgstu kurti, eksperimentuoti, todėl menas tapo ryškiu puslapiu juodai baltame tekste.

Visai atsitiktinai radau 2005.09.05 laikraštyje „Rinkos aikštė“ publikuotą straipsnį  „Idėja sulaukė pasisekimo ir Vilniuje“, kuriame rašoma apie mano dalyvavimą su savo kūriniais IV-ajame Lietuvos moterų suvažiavime. Taigi, ši paroda yra tarsi simbolinis kūrybinės veiklos dešimtmečio paminėjimas.

Per tuos dešimt metų išbandžiau pačias įvairiausias medžiagas, technikas: nuo papuošalų kūrimo, kriauklių dekoravimo iki sieninės tapybos, faktūrinio sienos dekoravimo, netradicinių vaikų kambarių dekoravimo sprendimų, panaudojant magnetinius ir kitus dažus. Šilko tapyba nesusižavėjau, nes ji per daug neapibrėžta, šilkas tarsi gyvas, kartais dažai tiesiog neklauso ir liejasi. O aš mėgstu, kad kiekviena linija turėtų savo vietą, todėl pasirinkau piešimą ant tekstilės.

Parodoje „Ryškus puslapis“ pristatau  aliejinės tapybos darbus, originalias, vienetines skaras, dekoruotas rankų darbo piešiniais, prekės ženklo „Vėjo vaikai“ moteriškas ir vaikiškas sukneles su pačios pieštais piešiniais. Manau, kad mano braižas savitas, visi darbai kurti drąsiai derinant gal ir ne visada suderinamas spalvas, nesilaikant jokių taisyklių, o kuriant tiesiog tai, kas tuo metu atrodo gražiausia...

                     ... Linkiu kiekvieną rytą atversti naują ryškų savo gyvenimo knygos puslapį!

 IŠSKIRTINIŲ Ž. GRIGIENĖS KŪRYNIŲ GALITE ĮSIGYTI PAS MUS!