Blogas

SPALVOS. Kuri mylimiausia?

blog_img_1

Visi žmonės turi mėgstamas, mylimas, erzinančias, įkires, jų nuomone, spalvas. Ta pati spalva žmones gali veikti skirtingai. Pvz. raudona spalva, vienus žmones ramina, o kitus įaudrina, o kitiems sukelia apetitą. Turite mylimiausią spalvą, bet ne visada jų atspalviai taip pat būna gražiausi. Vis dėlto pamėginkime bendrai apžvelgti kiekvieną spalvą atskirai:

Juoda.
Juoda spalva simbolizuoja tai, kas nėra matoma, antgamtiška, paslaptinga. Juoda padeda išlaikyti savitvardą, discipliną, nepriklausomybę ir stiprią valią.


Žalia.
Ši spalva simbolizuoja augimą ir harmoniją. Žalią spalvą mėgsta emociškai tvirti, ryžtingi, užsispyrę, tvarkingi, harmoningi, smalsūs ir bendrauti mokantys žmonės.

Raudona.
Raudona – tai veiksmo, energijos ir aistros spalva. Raudoną spalvą mėgsta drąsūs, valingi, impulsyvūs, smalsūs ir naujovių nebijantys žmonės. Jie draugiški ir charizmatiški, tačiau greitai įsiplieskia.

Geltona.
Ši spalva – tai intelektualumo ir išminties spalva. Geltoną spalvą mėgsta intelektualūs, nuomonę turintys ir save vertinantys žmonės. Neretai jie pasižymi gera intuicija.

Mėlyna.
Štai mėlyna spalva reiškia pasitikėjimą ir ištikimybę. Mėlyną spalvą mėgsta dvasingi, kuklūs, geri, kiek uždari žmonės. Jie dažnai yra linkę į apmąstymus.

Oranžinė.
Oranžinė spalva simbolizuoja nuotykius ir stiprius socialinius ryšius. Oranžinę spalvą mėgsta intuityvūs ir aistringi svajotojai. Jie siekia aplinkinių dėmesio, dievina permainas.

Balta.
Balta – tai tyrumo, išbaigtumo ir tobulumo spalva. Baltą spalvą mėgsta tvarkingi, konservatyvūs, bet optimistiški žmonės.

Gyvenimas tampa labai gražus, kada draugaujame su visomis spalvomis!!!